laupäev, 10. aprill 2010

Lihavõtted Uunisaarel

Nädal on olnud väga väsitav. Eile õhtul jäin seitsme paiku diivanile teleka ette magama ja tukkusin paar tundi. Kolm tiimikaaslast on olnud sel nädalal puhkusel ja neljandat pole ka eriti kontoris näha olnud - ilmselt on juba omadega pooleldi uues töökohas. Keskendumise mõttes on see olnud hea - vaikses kontoris saab lühikese aja jooksul imedega hakkama. Teisalt on olnud liiga vaikne - pole kellegagi tööasju arutada, kiruda ja kurta.
Õhtuti oleme sooritanud suhteliselt ebaõnnestunud katseid kohata rändlinde. Ilm on olnud kehv ja hall ning valitud kohad mõttetud. Ja suure väsimusega pole ma jõudnud eelmise esmaspäeva pilte üldse veel blogisse lükata. Nüüd aga parandan viimaks selle vea.

Esmaspäeval käisime siis Uunisaarel. Lahes oli veel suuri jäälahmakaid.Kaivopuistos oli maa kohati sula. Sünkroonis valgepõsk-lagled:Merejääl oli igasuguseid sulelisi. Vares vaga linnukene:Naerukajakad oma tavalises olekus:Oh no, I made a poop!Kosklapaar:Toidu ette tuleb tööd teha:Varbad jääs:Merisk hängib kajakatega:Ja lõpetuseks kanada laglede paar ülelennul:Mererannas on juba palju saginat!

2 kommentaari:

Tiina L. ütles ...

"Oh no, I made a poop" on yliveto!

Maris ütles ...

Kusjuures seisis teine seal veel tükk aega, üpris mõistmatu ilmega. Aga muidugi - looduslik värk :)