pühapäev, 4. märts 2012

Teine trenninädal ja muud jahumised

Kõigepealt jälle nädala trenniülevaade. Nädala algul hakkas vaikselt tunduma, et jälle läheb trennivärk rappa. Esmaspäeval oli vist tööl kiire ja olin tiba pikemalt ja teisipäeval hull lumesadu ja ei saanudki välja sumpama mindud. Kolmapäeva osas oli siis selge plaan - peale tööd käbe riiete vahetus ja õue! Olime mõlemad sel päeval juba enne nelja kodus, meil oli olnud töö juures Sanoma trükikoja külastus, kust otse koju tulin. Mul oleks sealt pilte ka, aga ei tohi neid avaldada kahjuks.

Aga trenni juurde tagasi - kolmapäeval sai seega tehtud pooletunnine müttamine. Teise samasuguse võtsime ette reedel. Eile oli jällegi räätsamatka kord, laadisime räätsad, kepid ja kaamerad autosse ja suundusime tuttavasse Porkkalasse mereäärset vaadet nautima. Eriliselt mõnus oli see, et seekord lumi juba kandis. Nii hea oli räätsadega reibast kõndi teha, kui iga teisel sammul polnud enam vajadust end lumest üles ponnistada. Pulsi suhtes oli räätsatrenn natuke nõrk, sest ühtlast edasi rühtimist palju polnud. Vahepeal ikka seisime ja võtsime pilte ja siis teisalt jälle pressisime end mäkke üles, mis pulsi jällegi kõrgeks tõstis. Aga ma arvan, et kokkuvõttes ikkagi hea paari-kolmetunnine aktiivne liikumine.

Pilte tuleb sellest muidugi ka - kus ta pääseb, aga teen neist eraldi postituse.

Majaotsingud on ka veel pooleli. Meil oli kaks põnevat kohta, millele silm peale jäi, aga neist teine müüdi nii kiirelt maha, et ei jõudnud vaatamagi minna. Teist käisime kolmapäeval uurimas ja seal oleks küll potentsiaali palju. Pluss on asukoht, selline põllumaastik ja väikse tupiktee ääres, ent teisalt lähedal kiirteele. Samuti meeletu pindala - nii majas kui krundil. Miinus on aga see, et remonti oleks PALJU. Kõik pinnad ja lisaks köök ja vannituba. Samas maja oleks suhteliselt uus, nii et lähiaastail ei peaks ilmselt mingite vananemisest tulenevate ehitustehniliste probleemidega veel pead vaevama. Ja noh hind muidugi ka on väike miinus, see on meie eelarve ülemises otsas. Ja remondikulud veel sinna peale. Hmm. Samas usun, et kui majanduses mingisugust meeletut kriisi ei tule, siis viie või kümne aasta pärast on kogu krempli hind jälle tõusnud, nii et poleks ka nö investeeringuna paha mõte. Vot aga praegu mõtleme selle üle. Võib-olla tuleval nädalal teeme pakkumise. Käime paari kohta veel enne kiikamas.

Eile õhtul vahtisin veel ETV online streamist Eesti Laulu. Hoidsin küll kõvasti Lennale pöialt, see oli ainus lugu, mis mulle neist meeldis. Hoolimata sellest, et vahepeal kõlas laulus täielik Marju Läniku deja vu! Mingi noot või toon oli täpselt selline, et Läniku hääl tuli meelde :)

Soomes valiti eurolauluks Pernilla Karlssoni rootsikeelne lugu, päris ilus minuarust:

Kommentaare ei ole: