laupäev, 16. juuni 2012

Tapeet 0 : 1 Maris

Nädalavahetus käes ja jälle sai natuke remondiga tegeletud. Ööseks kolisime muide voodi (st madratsid ainult) allkorrusele, sest selle suure kuumuse käes pole ma juba kolm ööd korralikult magada saanud ja hakkasin kergelt koomas zombi moodi olema. Nüüd sain vähemalt kuus tundi ilusti jutti magada enne kui Laku tuli ukse taha määgima :) Täna oli kohe teine olek!

Remondi osas saime viimaks tulevas söögitoas tapeedikatkumisega ühele poole. Lisaks sai samast kohast vana parkett ära rebitud ja praeguse garderoobi ehk tulevase duširuumi seinu hakatud lammutama. Nüüd uurime ehitusmääruseid, mismoodi peavad duširuumi seinad ehitatud olema, et nad võimalikult veekindlad oleks. Hetkel üsna tõenäoline variant on see, et peame vaheseinad uuesti ehitama karkassist alates, sest duširuumi seinte puukarkass ei tohi olla põrandapinnast allpool. Ja seda see ju muidugi hetkel on ... Ütleme nii, et sellisel juhul muutub meie ajagraafik ja remondijärjekord suhteliselt palju, sest need kõnealused vaheseinad on samas ka magamistoa, esiku ja tulevase söögitoa seinad, mis muidugi duširuumi seinte valmimist ootama jääks. Ja duširuumi ei ole mõtet enne teha, kui sellele ehitusloa oleme saanud. Millal see võiks toimuda, ei oska hetkel öelda, sest me ei ole veel luba taotlenud. Millalgi sügisel ehk, igatahes mitte enne puhkust.

Niimoodi siis asjad, aga igatahes uurime nüüd määruste värki ja mõtleme remondigraafikule plaani B välja. Üks asi on kindel - töid on siin piisavalt, puhkuse ajal pole nagunii mingit lebotamist :)

Suvelilledega müttasin täna ka pisut, ostsin viis raudürti ja istutasin neist kolm amplitesse. Kaks jäi hetkel üle, aga see on ainult sellepärast, et lillepoes oli viiele lillele kombopakkumine, millest ma muidugi keelduda ei võinud :) Selle pakkumise tõttu pean nüüd homme kaks lillepotti juurde ostma. Üritan millalgi neist pilte ka võtta, täna ei olnud selleks mahti. Nüüd aga vein ja jalgpall!

Kommentaare ei ole: