pühapäev, 29. november 2015

Novembri vaikuses

November jõuab juba lõpule ja ma pole terve kuu jooksul blogisse kriipsugi kirjutanud. Pole nagu midagi eriti öelda - teen tööd ja vahin telekat, keda see huvitab :)

Eile saime end siiski natuke kodust välja aetud: käisime Henri Cartier-Bressoni fotonäitust vaatamas. Huvitavad must-valged võtted maailma eri paikadest, portreed tuntud kunstnikest ja kirjanikest. Ei olnud nii põnev nagu kunagi Elliott Erwitti näitus Fotografiskas, aga äge siiski.
Pärast maandusime restorani ja tähistasime aastapäeva, mis sest, et pisut hilinenult.

Täna on see-eest olnud mõnus lihtsalt kodus toimetada ja lebaskleda - mõlemat sobivas koguses. Süütasin advendi puhul küünlad ning ostsin seekord juba varakult postkaardid ära, et ei peaks enne jõule nende pärast tunglema.
Tegelikult on meil nüüd meie jõulukinkidega samuti kõik korras, sest mul tuli Black Friday sooduspakkumisi uurides hoog peale ning ostsin meile lennupiletid... kahte sihtkohta. Jaanuaris Londonisse ning märtsis Lapimaale virmalisi otsima. Ma tean juba ette, et suvel on nii palju aias tegemist, et sel ajal pole mingit mõtet reisi planeerida. Nii et selle asemel teeme siis paar väiksemat tuuri aasta algul.

Ilusat esimest adventi!

2 kommentaari:

aimarii ütles ...

Hyvä sinä. Joululahjat hankittu ja jolukorttienkaan kanssa ei tule kiire. Olet ollut tehokas.
Toivottavasti maaliskuussa on lapissa revontuliöitä.
Hiljaiseloa on ollut marraskuu Karsikonperälläkin. Lunta on, vaikkei enää niin paljon, mutta toiveissa saada lisää.
Its esuunnittelen lähteä taas kaamosta katsomaan lapin perukoille.
Hyvää adventtiaikaa sinulle.

Maris ütles ...

Valitettavasti ihan kaikki joululahjat eivät ole vielä hankittu, pelkästään omat :) Aika kamalaa :D
Toivon myös että kelit ovat maaliskuussa hyvät, yöt pilvettömät ja revontulia näkyy. Uskon, että siellä on kaunista joka tapauksessa.
Kaunista adventtia aimarii!